SINIF ÖĞRETMENLİĞİ

Sınıf Öğretmenliği Uzman Hocalarımız

Bu Alana Özel İndirim Kuponunu Almak İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

tevfikhoca

Akademik Oda - Alan Eğitimi

Tevfik Özbolat

  • Sınıf öğretmenliği ve Gazi özel eğitim lisans bölümünlerinden mezun olmuştur. 10 yıldır Konya, Ankara, Antalya, Alanya, Burdur, Isparta, Niğde, Zonguldak, Bartın,Batman,Karabük illerinde eğitim bilimleri, alan öğretim derslerini vermiştir. Çeşitli yayınlarda eğitim bilimleri yazarlığı yapmış ve hala Yediiklim eğitim bilimleri yazarlığı yapmaktadır.
af2

Akademik Oda - Tarih

Musa Aslantaş

  • Ankara Gazi üni. Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü mezunu. Yüksek Lisans eğitimini Université de Sorbonne'de sürdürmektedir. HEREDOT kpss tarih konu anlatımlı kitabın yazarıdır. Kayseri, Kavram VİP Eğitim Kurumları, Yozgat, Aksaray ve Niğde illerinde Tarih ve ÖABT dersleri vermiştir. Halen Niğde özel Selman Kılınç Akademi de ve diğer illerde derslerine devam etmektedir.
Emine Buhur

Akademik Oda - Türkçe

Emine Buhur

  • Ege Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olmuştur. Pedagojik Formasyon egitimini Ege Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde Eski Türk Edebiyatı alanında yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Anadolu Üniversitesi’nde Sosyoloji bölümünü bitirmiştir. Beden Dili, Diksiyon, Eğitim Koçluğu, Hızlı Okuma, Sınav Stresi Yönetimi eğitimlerinii almıştır. İzmir’de ilkokul öğrencilerine gönüllü öğretmenlik yapmıştır. LGS, TYT, KPSS alanlarında Türkçe eğitimi vermektedir.
muhammed aydin

Akademik Oda - Coğrafya

Muhammed AYDIN

  • Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Coğrafya bölümü mezunudur. Pedagojik Formasyon egitimini Dokuz Eylül Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Anadolu Üniversitesi’nde Coğrafi Bilgi Sistemleri bölümünü bitirmiştir. Öğrencilik hayatında gönüllü öğretmenlik yapmaya başlamıştır. Alanı ile ilgili arazi çalışmalarında görev almıştır. Coğrafya Eğitimi Derneği’nin aktif üyesidir. TYT, AYT, KPSS alanlarında coğrafya öğretmenliği yapmaktadır.
Mehmet Gümüş

Akademik Oda - Matematik

Mehmet Gümüş

  • Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Matematik bölümünden mezun olmuştur. Aydın Üniversitesi Matematik bölümünde yüksek lisans eğitimini; Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde doktora eğitimini tamamlamıştır. Dr. Öğretim Üyesi Mehmet Gümüş 2018 yılından beri Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Lapseki Meslek Yüksekokulu Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bölümü başkanlığını yapmaktadır. 1999 yılında ilk defa gerçekleştirilen Devlet Memurluğu Sınavı için Kare Dershaneleri’nde açılan ilk kursun matematik öğretmenliğini yapmıştır. Türk Matematikçiler Derneği üyesi olan Mehmet Gümüş üniversite yıllarında Türkiye Zeka Oyunları düzenleme ekibinde aktif rol almıştır. Aynı yıllarda TOBAV Drama Kursu öğrencilerine “Matematiksel Düşünce” dersi vermiştir. 2009 yılında Söke’de faaliyet gösteren yerel kanal Maraton Tv’de “Gümüş ile Hayat ve Eğitim” adlı programın yapımcısı ve sunucusu olmuştur. Ankara’da gönüllü olarak matematik kursları vermiştir. 2018 yılında Çanakkale İsmail Kaymak Koleji matematik olimpiyat takımını çalıştırmıştır
Ali Özbek

Akademik Oda - Türkçe

Ali Özbek

  • Dicle Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olmuştur. 2005 yılından beri özel kurumlarda Türkçe ve Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenliği yapmaktadır. Çocuk Edebiyatı Konu Anlatımlı Soru Bankası, Sözel Mantık Tamamı Video Çözümlü Soru Bankası, Dil Bilgisi Etkinlikli Tamamı Video Çözümlü Soru Bankası, Türkçe Öğretmenliği ÖABT ders kitapları vardır.
daaaaa

Akademik Oda - Fizik

Nait Ayhan

  • Dokuz Eylul Üniversitesi Fizik öğretmenliği bölümünden 2001 yilinda mezun olmuştur. Birçok özel kurumda ögretmenlik yapmistir. Şuandada özel ogretim kursunda calismaktadir.
n1

Akademik Oda - Fen Bilgisi

Melih GÜNAY

  • Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinde Biyoloji lisan eğitimini ve yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Aynı üniversitede 2017 yılından beri doktora eğitimine devam etmektedir. 2005 yılından beri Çanakkale ve İstanbul'daki çeşitli kurumlarda Fen Bilgisi Öğretmenliği ve Sınıf Öğretmenliği alanlarında biyoloji alan bilgisi dersleri vermektedir.
AHMET ÜNAL

Akademik Oda - Kimya

Ahmet Ünal

  • 2001 Dokuz Eylül Sınıf Öğretmenliği mezunudur. 2010 yılında Aydın Adnan Menderes Üniversitesinde Eğitim Programları ve Öğretim alanında yüksek lisans, 2016 yılında Balıkesir Üniversitesinde Eğitim Programları ve Öğretim alanında doktora derecesi almıştır. Eğitim programları alanında ikisi uluslararası olmak üzere üç kitabı bulunmaktadır. Program değerlendirme alanında ICODE kuramını geliştirmiştir. 2007 yılından itibaren ‘Eğitimde Program Geliştirme, Öğretim İlke, Yöntem ve Teknikleri, Materyal Tasarımı, Sınıf Yönetimi’ konularında KPSS eğitimi, seminerler, atölye eğitimleri ve webinarlar vermektedir.
× Whatsapp Canlı Destek