OKUL ÖNCESİ ÖABT

Okul Öncesi ÖABT Uzman Hocalarımız

Nur Banu Ondel

Akademik Oda

Nur Banu Önel

  • Hacettepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümü ve Ankara Üniversitesi Sağlık Yönetimi bölümlerinden mezun olmuştur. 2000 yılından beri “Okul Öncesi Öğretmenliği ÖABT” dersleri ve “Eğitim Bilimleri” derslerine girmektedir.
Ali Özbek

Akademik Oda

Ali Özbek

  • Dicle Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olmuştur. 2005 yılından beri özel kurumlarda Türkçe ve Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenliği yapmaktadır. Çocuk Edebiyatı Konu Anlatımlı Soru Bankası, Sözel Mantık Tamamı Video Çözümlü Soru Bankası, Dil Bilgisi Etkinlikli Tamamı Video Çözümlü Soru Bankası, Türkçe Öğretmenliği ÖABT ders kitapları vardır.

AKADEMİK ODA

Temel Kalafat

  • Doktorasını Ankara Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışma ABD tamamladı. 2004 yılından beri KPSS hazırlık kurslarında öğrenci danışmalığı yapmaktadır. Bu çalışmalarının yanı sıra birçok okul ve eğitim kurumunun psikolojik destek hizmetleri konusunda danışmanlıklarını sürdürmektedir.
Fatih Çeliksoy

AKADEMİK ODA

Fatih Çeliksoy

  • Konya Selçuk Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliği bölümünden mezun olmuştur. Yüksek lisans eğitimini Konya Selçuk Üniversitesi Eğitim Enstitüsünde Eğitim Yönetimi ( Eğitim Bilimleri) alanında tamamlamıştır. Konya, İstanbul, Edirne, Tekirdağ, Çanakkale, Bursa, Balıkesir, Karaman, Isparta, Sivas ve Denizli’de eğitim bilimleri derslerini vermiştir.
× Whatsapp Canlı Destek