GENEL KÜLTÜR- GENEL YETENEK

GENEL KÜLTÜR- GENEL YETENEK Uzman Hocalarımız

Derya ULUTAŞ

Akademik Oda

Derya Ulutaş

  • 2005 Anadolu Üniversitesi İİBF mezunudur. İstanbul Üniversitesi’nde Okul Öncesi Öğretmenliği okumuştur. Çeşitli kurumlarda Hukuk koordinatörlüğü, danışmanlığı ve eğitmenliği yapmıştır. 2005’ten bu yana fiilen KPSS Vatandaşlık ve Hukuk Alan Bilgisi öğretmenliği yapmaktadır.
Emine Buhur

Akademik Oda

Emine Buhur

  • Ege Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olmuştur. Pedagojik Formasyon egitimini Ege Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde Eski Türk Edebiyatı alanında yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Anadolu Üniversitesi’nde Sosyoloji bölümünü bitirmiştir. Beden Dili, Diksiyon, Eğitim Koçluğu, Hızlı Okuma, Sınav Stresi Yönetimi eğitimlerinii almıştır. İzmir’de ilkokul öğrencilerine gönüllü öğretmenlik yapmıştır. LGS, TYT, KPSS alanlarında Türkçe eğitimi vermektedir.
Mehmet Gümüş

Akademik Oda

Mehmet Gümüş

  • Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Matematik bölümünden mezun olmuştur. Aydın Üniversitesi Matematik bölümünde yüksek lisans eğitimini; Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde doktora eğitimini tamamlamıştır. Dr. Öğretim Üyesi Mehmet Gümüş 2018 yılından beri Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Lapseki Meslek Yüksekokulu Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bölümü başkanlığını yapmaktadır. 1999 yılında ilk defa gerçekleştirilen Devlet Memurluğu Sınavı için Kare Dershaneleri’nde açılan ilk kursun matematik öğretmenliğini yapmıştır. Türk Matematikçiler Derneği üyesi olan Mehmet Gümüş üniversite yıllarında Türkiye Zeka Oyunları düzenleme ekibinde aktif rol almıştır. Aynı yıllarda TOBAV Drama Kursu öğrencilerine “Matematiksel Düşünce” dersi vermiştir. 2009 yılında Söke’de faaliyet gösteren yerel kanal Maraton Tv’de “Gümüş ile Hayat ve Eğitim” adlı programın yapımcısı ve sunucusu olmuştur. Ankara’da gönüllü olarak matematik kursları vermiştir. 2018 yılında Çanakkale İsmail Kaymak Koleji matematik olimpiyat takımını çalıştırmıştır
muhammed aydin

Akademik Oda

Muhammed AYDIN

  • Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Coğrafya bölümü mezunudur. Pedagojik Formasyon egitimini Dokuz Eylül Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Anadolu Üniversitesi’nde Coğrafi Bilgi Sistemleri bölümünü bitirmiştir. Öğrencilik hayatında gönüllü öğretmenlik yapmaya başlamıştır. Alanı ile ilgili arazi çalışmalarında görev almıştır. Coğrafya Eğitimi Derneği’nin aktif üyesidir. TYT, AYT, KPSS alanlarında coğrafya öğretmenliği yapmaktadır.
YAVUZ

Akademik Oda

Yavuz Hocayla Tarih

  • Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tarih bölümünden mezun olmuştur. Şırnak’ta ihtiyacı olan öğrencilere gönüllü olarak kurs desteği vermiştir. MEB ve Şırnak Valiliği tarafından bu çalışmaları üstün başarı ödülüne layık görülmüştür. 2010 yılından beri ülkenin çeşitli bölgelerinde tarih dersleri vermektedir.
Mücahit Dadalı

Akademik Oda

Mücahit Dadalı

  • Ahi Evran Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği bölümünden mezun olmuştur. 2015 yılından beri özel kurumlarda Türkçe, Sözel Mantık ve ÖABT dersleri vermektedir. Yargı Yayınları Payidar Türkçe ÖABT deneme yazarıdır.
× Whatsapp Canlı Destek