EĞİTİM BİLİMLERİ

Eğitim Bilimleri Uzman Hocalarımız

Fatih Çeliksoy

Akademik Oda

Fatih Çeliksoy

  • Konya Selçuk Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliği bölümünden mezun olmuştur. Yüksek lisans eğitimini Konya Selçuk Üniversitesi Eğitim Enstitüsü’ndr Eğitim Yönetimi ( Eğitim Bilimleri) alanında tamamlamıştır. Konya, İstanbul, Edirne, Tekirdağ, Çanakkale, Bursa, Balıkesir, Karaman, Isparta, Sivas ve Denizli’de eğitim bilimleri derslerini vermiştir.

Akademik Oda

Temel Kalafat

  • Doktorasını Ankara Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışma ABD tamamladı. 2004 yılından beri KPSS hazırlık kurslarında öğrenci danışmalığı yapmaktadır. Bu çalışmalarının yanı sıra birçok okul ve eğitim kurumunun psikolojik destek hizmetleri konusunda danışmanlıklarını sürdürmektedir.

Akademik Oda

Fatih Aygören

  • 2001 Dokuz Eylül Sınıf Öğretmenliği mezunudur. 2010 yılında Aydın Adnan Menderes Üniversitesinde Eğitim Programları ve Öğretim alanında yüksek lisans, 2016 yılında Balıkesir Üniversitesinde Eğitim Programları ve Öğretim alanında doktora derecesi almıştır. Eğitim programları alanında ikisi uluslararası olmak üzere üç kitabı bulunmaktadır. Program değerlendirme alanında ICODE kuramını geliştirmiştir. 2007 yılından itibaren ‘Eğitimde Program Geliştirme, Öğretim İlke, Yöntem ve Teknikleri, Materyal Tasarımı, Sınıf Yönetimi konularında KPSS eğitimi, seminerler, atölye eğitimleri ve webinarlar vermektedir
× Whatsapp Canlı Destek