EĞİTİM BİLİMLERİ

Eğitim Bilimleri Uzman Hocalarımız

Bulut_Vurdum

Akademik Oda

Bulut Vurdum

  • Selçuk Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliğini bitirmiştir. Yine Selçuk Üniversitesi’nde Eğitim Programları ve Öğretimi alanında yüksek lisans yapmıştır. Deka Yayıncılık’a ait Gelişim Psikolojisi, Öğretim İlke ve Yöntemleri, Rehberlik ve Özel Eğitim derslerine ait soru bankası ve Gelisim Psikolojisi video ders notu yazarıdır. Konya merkezli olarak Eskişehir, Ankara, Afyon’da çeşitli kurumlarda eğitim bilimleri dersleri vermektedir.

Fatih Çeliksoy

Akademik Oda

Fatih Çeliksoy

  • Konya Selçuk Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliği bölümünden mezun olmuştur. Yüksek lisans eğitimini Konya Selçuk Üniversitesi Eğitim Enstitüsü’ndr Eğitim Yönetimi ( Eğitim Bilimleri) alanında tamamlamıştır. Konya, İstanbul, Edirne, Tekirdağ, Çanakkale, Bursa, Balıkesir, Karaman, Isparta, Sivas ve Denizli’de eğitim bilimleri derslerini vermiştir.


    Fatih Aygören

  • 2001 Dokuz Eylül Sınıf Öğretmenliği mezunudur. 2010 yılında Aydın Adnan Menderes Üniversitesinde Eğitim Programları ve Öğretim alanında yüksek lisans, 2016 yılında Balıkesir Üniversitesinde Eğitim Programları ve Öğretim alanında doktora derecesi almıştır. Eğitim programları alanında ikisi uluslararası olmak üzere üç kitabı bulunmaktadır. Program değerlendirme alanında ICODE kuramını geliştirmiştir. 2007 yılından itibaren ‘Eğitimde Program Geliştirme, Öğretim İlke, Yöntem ve Teknikleri, Materyal Tasarımı, Sınıf Yönetimi konularında KPSS eğitimi, seminerler, atölye eğitimleri ve webinarlar vermektedir.
× Whatsapp Canlı Destek